Skip to content Skip to footer

Privaatsus ja küpsised

1. Privaatsuspoliitika

Valenciano OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Valenciano OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Luminor Bank AS-le. 

Me austame sinu privaatsust ja kasutame meile usaldatud informatsiooni kohusetundlikult. Meie veebipoodi külastades ja/või ostu sooritades nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Talletame vaid meile usaldatud informatsiooni, mis on saadud meie sõprade listiga liitumisel ja/või ostu sooritamisel. Me ei jaga, müü ega rendi sinu andmeid kolmandatele osapooltele.

Kasutame meile jagatud andmeid tellimuste haldamiseks ja täitmiseks. Samuti kasutame tellimuste ajalugu anonüümse statistika koostamiseks. See tähendab, et veebipoe ostude põhjal analüüsime enda tootevalikut ja klientide ostueelistusi ning see annab meile võimaluse klientide efektiivsemaks teenindamiseks ja tootevaliku parendamiseks.

Valenciano listiga liitudes ei kohustu sa millekski ning sul on igal hetkel õigus ja võimalus soovi korral meie listist lahkuda klõpsates uudiskirja alumise osal olevale lingile “unsubscribe”.

2. Küpsisepoliitika

Küpsiste kasutamine aitab meil pakkuda sulle parimat võimalikku kasutajakogemust. Küpsis (inglise k cookie) on väike tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja lehitsejale, ning seejärel salvestatakse see kasutaja seadme kõvakettale. Enamus veebilehitsejaid nõustuvad automaatselt küpsistega, kuid sul on võimalik enda veebibrauseri seadmeid muuta, sh keelata ja kustutada küpsiseid.