Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tellimine ja kohaletometamine

Kohaletoimetamine

Saadame tellimuse Eesti piires vabalt valitud Itella SmartPOST pakiautomaati. Kui SmartPOST sinu kodukohas esindatud ei ole, võta meiega ühendust ja leiame muu võimaluse saadetise sinuni toimetamiseks. Kui soovid midagi tellida kulleriga otse koju või välismaale kirjuta meile [email protected] ja leiame sobiva saatmise viisi. 

Veebipood valenciano.eu ei vastuta tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood valenciano.eu ei saanud mõjutada või ette näha.

Vahetamine ja tagastamine

Toode tagastada, 14 päeva jooksul alates teate saatmisest, koos ostuarvega. Toote tagastamiseks või vahetamiseks palume saata lepingust taganemise avaldus meie e-posti aadressile [email protected]

E-maili sisu: 

– Kellele

– Vahetamine või tagastamine

– Tellimuse/arve number

– Tellimuse esitamise kuupäev / toote kättesaamise kuupäev

– Tarbija nimi

– Tarbija aadress

– Tagastamise põhjus

– Kuupäev

ARVE PEAB OLEMA PAKIGA KAASAS

Tellitud toote saad meile mugavalt ja lisatasuta tagastada kasutades sama Itella SmartPOST uksekoodi, mille kaudu algselt tellimuse kätte said. Tagastame sulle ostusumma või saadame uue toote hiljemalt 7 tööpäeva jooksul alates hetkest, mil tagastatud toode on meieni jõudnud. 

Kui Teil on küsimusi paki tagasi saatmise kohta või soovite toote infot, siis saatke meile e-mail aadressile [email protected] Kõiki meie veebipoest ostetud tooteid saab tagastada ja vahetada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Pane tähele, et tagastatud toode peab olema uus, kasutamisjälgedeta ja personaliseerimata.

Valenciano OÜ pangaandmed:

Saaja: Valenciano OÜ

Luminor Bank AS: EE401700017004745176

Swedbank AS: EE252200221069070779

Selgitus: Tellimuse/arve nr.